29.7.2017

Šestý ročník – šest kapel!!! Je na vás, zda produkci pojmete jako posluchači nebo tanečníci, tipuji, že nejčastěji dojde ke kombinaci obého. A kdo letos zahraje?

Logo zakazanyovoceZakázanÝ ovoce – 12 let na scéně! Od roku 2005, kdy kapela vznikla, natočila 7 studiových alb, 14 videoklipů a odehrála přes 700 koncertů. Začátkem roku 2016 zakázanÝovoce přišlo s novou tváří, když se do kapely „Yarisovi“ Sládečkovi vrátil kytarista Štěpán „Mejdlo“ Soukup a přišel nový zpěvák Miloš „Mimi“ Novotný a bubeník Milan „TraVis“ Zúbek. Kapela již řadu let objíždí i ty největší festivaly v Česku, loni např. hrála na hlavní stage Masters of Rock a jela velké turné s kapelou HARLEJ. Letos je čeká slovenský TopFest nebo festival kapely Horkýže Slíže v Nitře. Na podzim se připravuje také velké halové turné s kapelou HORKÝŽE SLÍŽE, která letos slaví 25 let a zakázanÝovoce ji doprovodí na všech 25 koncertech. Věříme, že do Klášterci nepřivezou stejný liják v jakém hráli na Jamrocku.

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce v roce 2016 přišla s novou tváří a do své druhé dekády nabrala obrovskou energii. Po personálních změnách natočila nové CD s názvem „Díky vám!“, se kterým na podzim 2016 odjela dvě turné současně – s kapelou Harlej (Alkohol.cz tour) a stejnojmenné Díky vám! tour. Na jaře 2017 kapela pokračuje v turné k nové desce, které čítá až 20 koncertů a kde odehraje kompletní playlist z nové desky + staré známé hity. Na YouTube má album už téměř 2 miliony zhlédnutí za několik měsíců. Na podzim doprovodí zakázanÝovoce legendární slovenskou kapelu Horkýže Slíže, která v roce 2017 slaví 25 let. Kapela zakázanÝovoce samozřejmě nebude v roce 2017 chybět ani na předních letních festivalech jako například Jam Rock, slovenský Top Fest, Přeštěnice Open Air, Slavnosti Ostravaru, Rock of Sadská, Slížovica, Chodrockfest a mnoho dalších.

zakazanyovoce

 Podrobnosti o kapele  &   Web kapely

 

 

The COMPLICATION, to je energie, bordel a hlavně velká láska k devadesátkám. Čtveřice mladých muzikantů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock 'n' rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. V roce 2014 jim vyšla debutová deska U a během dvou let se objevily tři singly, které předznamenávají novou desku.Čtveřice mladých muzikantů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock 'n' rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. V roce 2014 jim vyšla debutová deska U a během dvou let se objevily tři singly, které předznamenávají novou desku.To, že mají The Complication před sebou slibnou kariéru dokazuje i fakt, že byli vybráni na mezinárodní showcase festival Nouvelle Prague, kde špičkovým odborníkům z Čech i celého světa dokázali, že bez problémů obstojí v silné konkurenci tuzemských i zahraničních kapel.

Složení

Jackob Sence - zpěv

Schnaubee - baskytara, doprovodný vokál

Radek Jeníček - kytara, doprovodný vokál

Daniel Jeníček – bicí, doprovodný vokál

Kapela se sídlem v Jablonném n. Orlicí nyní buduje svoji slávu v celé ČR, ve východních Čechách má odehrány stovky koncertů, ale v Klášterci bude poprvé. http://bandzone.cz/complication?at=infoTHE COMPLICATION PHOTO

 

 

OUT of TIME je zbrusu nová kapelka mladých muzikantů z Klášterce a okolí. Kapelník a kytarista Kuba Ševčík, zpěvák a kytarista Vojta Pretorius, baskytaristka Míla Rýznarová a teprve 13letý bubeník Zdenda Kalous zahrají svou oblíbenou muziku kapel Nirvána, Sex pistols a jim podobných. Přijďte je podpořit na jejich prvním vystoupení na velké akci. Pilně se na ně připravují a věří, že Vaše ušní bubínky nedojdou k úhoně😊

Pražská kapela RESUMÉ má historii krátkou, punk-rock'n'rollovou atmosféru šíří od roku 2014. Tříčlenná formace (Honza Bláha, Tomáš Cibor a Matěj Kubíček) slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála sto koncertů napříč ČR. Resumé má na kontě CD "Frankenstein", 2 EP, několik singlů a 6 videoklipů. Ochutnávka na http://bandzone.cz/resume?at=info.

 

 

GREEN DAY revival:  Punk-rocková kapela Green Day Revival je ze Dvora Králové nad Labem, ovšem z úzkým vztahem k Pastvinám. Hraje od roku 2014 a v repertoáru má ty největší hity od Green Day. V červnu 2016 vyhráli soutěž kapel v Polsku. Po velkém úspěchu na loňském R-S-P uvítáme tuhle kapelu znovu. Letos již v úplné sestavě. Pokud byste chtěli slyšet jejich covery, tak hledejte na odkazuhttp://bandzone.cz/_84178 nebo na http://www.green-day-revival.cz/

 

 

STRESOR: známá pardubická kapela opět v Klášterci. Hity Kabátů, Škvoru, Harleje, Arakainu a dalších donutí svým pub rockem k tanečnímu pohybu každého.

Podium, zvuk a světla má na starosti stejně jako loni Live Music Servis Petra Hegenbartha.

Program akce

14.00 Fotbal Sokol Klášterec – FK Mistrovice Atrakce pro děti
16.00 Klášterecký pětiboj 
   
16.30 Out of Time
Resumé
  Green day revival
  The Complication
   ZakázanÝ Ovoce
   Stresor

Počasí

Pro případ špatného počasí jsou připraveny velkoplošné stany, takže se nemusíte bát, že zmoknete. :)

Scroll to top