27.7.2019

InFlus

kapelka mladých muzikantů z Klášterce a Lichkova znovu na kláštereckém minifestivalu. Před dvěma lety jedno z jejich prvních vystoupení v kariéře, nyní již s mnoha zkušenostmi.  Kytarista Kuba Ševčík, zpěvák a kytarista Vojta Pretorius a teprve 15letý bubeník Zdenda Kalous zahrají muziku své oblíbené Nirvany a dalších grangeových a punkových kapel + letos přidají už i vlastní tvorbu. Proto už si je můžeš poslechnout na

https://bandzone.cz/influs

X-Core

Kapela hraje už přes 20 let a má za sebou účast na mnoha fesťácích v ČR i po Evropě. Během kariéry spolupracovala se světově známými kapelami a muzikanty, předskakovala skupinám Sepultura a Pro-pain. V současné době se věnuje modernímu metalu pouze v češtině, přesněji hard- a metalcore. Borci ze Znojma a Jihlavy určitě zaujmou příznivce hodně tvrdé muziky.

https://x-core.cz/, https://bandzone.cz/xcore

Vision Days

Tahle šestičlenná kapela z Brněnce připomene, že na Rock-sport party nejčastěji hrají punkové a pop-punkové kapely. Vision Days začaly v roce 1993 gothic-rockovou muzikou, na přelomu století však změnily žánr a jsou klasickou punkovou a ska-punkovou kapelou. Na kontě mají mj. 9 cédéček, dále videoklipy, demáče a různé kompilace.

http://www.visiondays.cz/, https://bandzone.cz/visiondays     

Denoi

Další moravská, přesněji brněnská kapela v Klášterci. Mladí kluci hrají styl, který sami nazvali Dance metal, někdo řekne metal střižený rapem, někdo ještě jinak…. Mají na kontě zatím 2 CD, ale stihli už turné po 4 zemích Evropy a energie a atmosféra z jejich muziky je skvělá. Na předskokana bývá divácký plac zpravidla poloprázdný, nikoliv však na Denoi před pražským vystoupením amerických Disturbed. Tahle kapela určitě uvede do pohybu i superkliďase. Přesvěčte se sami na kláštereckém koncertě.

https://bandzone.cz/denoi,

The 6 Fireballs

Tohle bude asi největší pecka letošního RSP! Snad jen pozorný divák Polívkovy Manéže bude vědět díky jejich televiznímu vystoupení, o co jde. Chlapi v dobových kostýmech rozbalí ten nejklasičtější rock´n´roll z 50. a 60. let jak jej znáte v podání např. Billa Haleyho, Chucka Berryho, Jerry Lee Luise a Elvise Pressleyho. Anglicky i česky do Vás další brněnská kapela na našem RSP narve divokou pódiovou show jak se sluší a patří, jediná noha nezůstane v klidu. Už jen seznam jejich nejbližších koncertů vás musí nabudit: Eichberg – Rakousko, Klášterec n. Orlicí, Templin – Německo, Telč, Třinec, Švýcarsko.

http://www.fireballs.cz/

Prague Conspiracy

Nejen z Brna a okolí, ale i z Prahy k nám letos přijede skvělá kapela! Nejznámější hvězdu letošní RSP můžete znát z dřívějších ročníků Jamrocku nebo z Haidy v Č. Petrovicích. Můžeme se těšit na energický projev, nejnovější písničky v češtině, ale starý dobrý punk-rockový styl s ostrými kytarovými riffy a chytlavými melodiemi. Typicky klubová kapela, ale přes léto objíždí jeden fesťák za druhým. Loni měli pauzičku, ale letos s novou zpěvačkou opět v plné síle!  

https://bandzone.cz/pragueconspiracy, http://pragueconspiracy.cz/ 

Program RSP

9.00 Minifotbal: turnaj O krále RSP
   
15.00 Finále fotbalu, 3D Fitness challenge, škola Freestyle fotbal, Pěnová koupel
In Flus
X-Core
  The 6 Fireballs
  Prague Conspiracy
   Denoi
Vision Days

Novinky

Stanové městečko

Doprava: svoz a rozvoz minibusem

Počasí

Pro případ špatného počasí jsou připraveny velkoplošné stany, takže se nemusíte bát, že zmoknete. :)

Scroll to top