30.7.2022

Drums&Guitars: klasický rock, resp. cover verze zpravidla nejznámějších hitů rockové historie, zejména z let 1960 – 1980 zahraje hned na úvod našeho minifestu skupina složená z vynikajících muzikantů z blízkého i vzdálenějšího okolí. Na své si přijdou jak pamětníci, tak mládež. 

https://www.drums-guitars.cz/

Nightwish revival: Z momentálně nejznámějších světových kapel k nám letos v revivalovém vydání přijede skupina Nightwish. Finský originál, světovou extratřídu v kategorii „symfonic metal“ asi není třeba představovat, jejich koncerty jsou nejen výborné hudebně, ale i pyrotechnickými a světelnými efekty. Ostravský revival, nejstarší ve ČR, nám tuhle kapelu určitě představí v její plné kráse.

https://nightwishrevival.cz/

Volant: další punková kapela z Pardubic, tahle vylepšená saxofonem a specifickým humorem. Hrají 27 let, natočili 5 alb, našlo by se jen málo fesťáků, na kterých někdy nehráli. Letos v Klášterci se konečně můžeme těšit na jejich energické a zábavné vystoupení .

https://www.volant.cz/

De Bill Heads: Další pětičlenná parta, tentokrát z Turnova. Jejich nakažlivá radost srší z podia a chytlavá muzika rozpohybuje snad každého. Žánrově snad něco mezi punkem, rockem a nejspíš směsicí obého, snad proto si říkají „orchestr“ J. Prohloupí kdo neuslyší.    

https://www.debillheads.cz/

Hudba Praha Band: Ikona českého rocku, hlavně z 90. a „nultých“ let. Autentická pokračovatelka legendární Hudby Praha, hrající i hity předchůdkyně Jasné Páky. Kdo by neznal Máma táta, Špinavý záda, Marijuaná, Pal vocuď hajzle a další. Na koncert jedné z nejznámějších českých kapel u nás v Klášterci se rovněž velmi těšíme.   

http://www.hudbaprahaband.cz/

Program RSP 2022

8.15 - 8.45 Minifotbal: prezentace turnaje O krále RSP
9.00 - 14.00 Minifotbal: O krále RSP
13.00 Dětský program - tvořivé dílničky
Dětský program - soutěže
14.00 Semifinále a finále turnaje
16.00 Klouzačka na pěně
17.00  Drums&Guitars
18.30 Volant
19.40 Barmanská show
20.00 Nightwish revival
22.00 Hudba Praha Band
23.40 DeBill Heads

Pro případ špatného počasí jsou připraveny velkoplošné stany, takže se nemusíte bát, že zmoknete. :)

Scroll to top