25.7.2020

Glad For Today: Kapela mladíků z Hradce Králové odehrála svůj první koncert v červnu 2014. Po nasbírání koncertních zkušeností se jim zejména loni velmi dařilo. Povedlo se jim EP Ready for a show, vyhráli československou větev soutěže Planetrox 2019, zahráli životní koncert na Rock For People a nakonec odjeli na turné do Kanady. Muzika je postavená na chytlavých melodiích a reverbových kytarách, stylově někde na pomezí hardcore a pop punku, za vzor by se daly označit skupina Skywalker a John Wolfhooker. Podle jejich hesla „pojďme si to udělat (hned od začátku) hezký“!

Poslechnout si je můžeš třeba na https://bandzone.cz/gladfortoday nebo na youtube.

E!E: Kapela vznikla koncem roku 1987 a členové od počátku neměli v úmyslu nic jiného než provokovat. Zákazy se jim kupodivu vyhnuly, byl už konec 80. let. Kapela si však zpočátku prošla mnoha personálními změnami, sestava se ustálila až po 4 letech. Následoval růst popularity a vrcholem bylo místo předskokana Sex Pistols v Praze v r. 1996. V dalších letech přišly opět personální změny, bohužel také smrt jediného zakládajícího člena, zpěváka Petra Bakalerova, a po roce 2000 už jen dvě alba. Ale ono to ani moc nevadí, lidi mají nejraději staré věci anebo coververze vzorů E!E. Určitě nám je kapela ve složení Bořivoj „Bořek“ Řehoř - zpěv, Petr „Stawy“ Stawarz - kytara, Petr „Motlík“ Mottl - basa a Roman „Spejbl“ Vojtíšek - bicí zahraje i v Klášterci.

https://bandzone.cz/ee

Aleš Brichta & Aleš Brichta Project: Zpěvák Arakainu, poté AB Bandu a nyní Aleš Brichta Projectu, už 12 let člen Beatové síně slávy, který natočil na studiových 30 alb a řadu živáků a kompilací, Pilát v muzikálovém Jesus Christ Superstar, aktivní fotbalista, pořadatel velkých hudebních akcí, to vše je Aleš Brichta. Svou doprovodnou kapelu sestavil z vynikajících muzikantů: Zbyněk Haase – kytara, mj. učitel v ZUŠ a hráč orchestru Severočeského divadla. Roman Haase – bicí, také učitel hudby, hráč v mnoha kapelách, mj. si zahrál na metalfestu ve Wackenu. Tomáš Matějka – basová kytara, v kapele mladík, ale stejně jako ostatní absolvent konzervatoře, a hráč v mnoha kapelách. David Vaněk – kytara, mj. učitel na Mezinárodní konzervatoři, a dalších školách. Zbyněk Vlč – klávesy, také učitel, skladatel a hráč v mnoha kapelách různých žánrů. Těšíme se, že u nás, pro pořadatele z fotbalového oddílu, zazní také hity z „fotbalového“ alba Hattrick.           

 

Motörhead Revival: Tříčlenná skupina muzikantů od Přerova, konkrétně Jiří a Jannis Isakidisové a Mojmír Holíček se vyžívá v revivalových projektech a velmi se jim to daří. Vzpomínáte na skvělého Ozzy Osbourna před několika lety? Jak se mu nechtělo z podia? Ten samý Mojmír Holíček se vrací zpět na naše klášterecké podium a nechá vzpomenout na muziku, která se stala rockovou či spíše metalovou klasikou. Skupina Motörhead, založená v r. 1975, tyhle směry svými 23 alby výrazně ovlivnila. Starší zavzpomínají, co se hrálo na zábavách před 30 lety, mladší si připomenou, že poslední album Motörhead vyšlo teúprve před 5 lety.

Jednota Kolín:

Drums&Guitars: Poslední kapela se převážně vrátí k rockové klasice. Písničky Beatles, Rolling Stones, Chucka Berryho,  Status Quo, Olympicu, Jirky Schlingera a dalších uvede do transu vyznavače instrumentálních vychytávek i skočných melodií. Basák a kapelník Marcel Novotný, kytarista Lukáš Petráň, druhý kytarista Jiří Lorenc a Vojta Toman nebo Libor Kazda za bicími přinesou změnu po metalových a punkových nářezech a jistě vás nenechají usnout ani po půlnoci. 

Program RSP

9.00 Minifotbal: turnaj O krále RSP
   
15.00 Finále fotbalu, 3D Fitness challenge, Pěnová koupel, skákací skluzavka, neckyáda
In Flus
X-Core
  The 6 Fireballs
  Prague Conspiracy
   Denoi
Vision Days
DO ZAČÁTKU AKCE ZBÝVÁ
1
1
1
1
Dnů
1
1
9
9
Hodin
2
2
3
3
Minut
5
5
2
2
Sekund

Novinky

Barmanská show

 

Počasí

Pro případ špatného počasí jsou připraveny velkoplošné stany, takže se nemusíte bát, že zmoknete. :)

Scroll to top